picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Salon piękności Opole

Salon piękności Opole

Witam serdecznie, chciałabym w ramach prezentu zasponsorować swojej mamie jakieś fajne zabiegi odmładzające w salonie urody. Kojarzycie sympatycznie prowadzone miejsca w Opolu z miłą atmosferą gdzie przy okazji też robią zabiegi na wysokim poziomie?

090913123

Posty: 1

 
Mnie koleżanka namawia żeby pójść z nią do salonu urody bo samej to jej się nie chce, a tak miałaby motywację. Tylko że mnie się nie chce nawet jakbyśmy miały iść we dwie :)

TomekK

Posty: 3

 
Jeszcze nigdy w sumie u kosmetyczki nie byłam poza jednym razem jak robiłam sobie makijaż ślubny. Najpierw oczywiście miałam robiony próbny i potem już ten główny w dzień ślubu, no i też przy okazji ślubu paznokcie malowałam i to tyle moich doświadczeń z kosmetyczkami.

Grabow12

Posty: 7

 
Niezłe ceny jak na zabiegi typu mikrodermabrazja czy kuracje kwasami mają w salonie Fashion on Beauty, zaczęłam do nich jeździć od zeszłego roku i sobie chwalę. Pani Aneta zawsze uśmiechnięta dobrze doradzi, nie naciąga na niepotrzebne sesje i wizyty byle tylko salon zarobił, a z takim podejściem się w innych miejscach spotykałam.

klapsik88

Posty: 8

 
Ja to wolę nawet więcej zapłacić ale mieć pewność że zostanie cały zabieg dobrze wykonany. A już najbardziej jeśli chodzi o zabiegi odmładzające, kwas itp. to tutaj już mi wyjątkowo na jakości zależy.

Marioleczka

Posty: 2

 
Na makijażu ślubnym w wakacje byłam w Fashion on beauty, to jest na Staromiejskiej – polecam. Wyszło super, z jednej strony zmysłowo a z drugiej delikatnie, subtelnie. Najlepiej do nich sobie najpierw zadzwonić i się umówić na wizytę, kontakt jest choćby na .

gregcie@

Posty: 14

 
Myślę o depilacji bikini od paru lat ale ciągle mam obawy i lęk przed bólem. Jaką metodę depilacji polecacie tak w ogóle? Z jaką macie najlepsze doświadczenia? Wosk?

jumju

Posty: 7