picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Witam serdecznie:) Pytanko mam do osób które zamawiały kiedykolwiek meble na wymiar. Gdzie, za ile i czy warto Waszym zdaniem? Ja się poważnie zastanawiam nad tym żeby zainwestować w kuchnię na indywidualny, dopasowany projekt i z tego co już wiem są to dość drogie rzeczy...stąd mam trochę wątpliwości.

beata77

Posty: 1

 
Jest taka firma jak Adolux w Świętochłowicach, mają swój transport jak coś ,także nie trzeba potem kombinować z dowozem. Robią w zasadzie każdy typ mebli. Myśmy do domu brali u nich projekt i meble do kuchni. Super im to wyszło – kuchnia jest otwarta na salon, mamy wyspę, ogólnie jest dość nowocześnie jeśli chodzi o estetykę. Porządne fronty, systemy wolnego domykania, nie oszczędzaliśmy na klasie akcesoriów, ale było warto. Jednak meble to inwestycja na lata, także warto czasem dopłacić żeby faktycznie wytrzymały przez długi czas w dobrej kondycji.

Grabow12

Posty: 2

 
Cześć. Sam się długo wahałem nad firmą która miałaby nam meble zrobić, ale ostatecznie popytałem znajomych na fejsie i kumpel polecił taką firmę jak Adolux, na stronie adolux-meble.pl jest do nich kontakt. Spisali się bez zarzutu. Najważniejsze dla mnie, że meble są takie jak oczekiwałem – dopasowane, idealnie docięte, z lepszej jakości frontami, mocnym blatem. Cenowo myślę, że nie najgorzej to wyszło, ale też od razu mówię, że meble na wymiar jeśli są z dobrej klasy tworzywa to nie mogą być tanie.

Jozefffin

Posty: 3

 
Dla mnie najważniejsze żeby meble były praktyczne, nigdy nie miałem jakiś specjalnych wymagań estetycznych. Blat w kuchni musi być mocny, zawiasy w szafkach swobodnie się domykać – to są dla mnie priorytety.

zenio30

Posty: 7

 
Mój brat ma bardzo fajne meble kuchenne w domu. Najpierw zamawiał projekt u architekta, potem ten architekt polecił mu wykonawcę mebli z którym już od dawna współpracuje i efekt rzeczywiście jest ciekawy.

Kitas

Posty: 15

 
Dużo firm teraz zajmuje się przerabianiem i odnawianiem starych mebli. Kiedyś chodził po bloku u nas na dzielnicy jakiś gość i się pytał, czy ktoś może ma do sprzedania jakieś stare meble które zalegają w piwnicy. Myśmy sprzedali wtedy starą szafę i to był chyba błąd, bo się okazało, że jakbyśmy ją odnowili to można by niezłe pieniądze za ten model skasować od klienta, a nie od gościa ze skupu, który dał nam symboliczne pieniądze.

maniek

Posty: 3

 
Z takich mebli bardziej mi potrzebnych ostatnio to na pewno biurko i fotel biurowy...Zwłaszcza dobry, wygodny, dopasowany fotel by się przydał. Sporo czasu spędzam w pozycji siedzącej na zwykłym, tanim fotelu który na pewno dla kręgosłupa szczególnie zdrowy to nie jest.

Klasowe34

Posty: 2

 
Teraz dużo ludzi bierze meble pod indywidualny projekt. Każdy chce mieć coś zrobionego dla siebie, specyficznego, a nie meble z taśmy które są w połowie polskich mieszkań. Jeszcze jak ktoś się interesuje aranżacjami i wystrojem wnętrz jak moja żona to już w ogóle się na sieciówki obraża.:)

retrun

Posty: 5