picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Jaki zamiennik wahaczy

Jaki zamiennik wahaczy

Panowie, jest sprawa. Dobre zamienniki do niemieckich samochodów – głównie do VW i Audi, jakie polecicie? Najbardziej szukam części do zawieszenia, jeśli macie z jakąś firmą szczególnie dobre doświadczenia to będę wdzięczny za opinie.

eror81

Posty: 1

 
Sporo ludzi mi MS poleca ale jakoś mam wątpliwości, bo z jednej strony jeden kumpel chwali, drugi chwali, ale już trzeci mówi, że trochę mało wyjeździł na ich podzespołach.

Gosienka54

Posty: 15

 
Dużo zależy od tego jak się jeździ i po jakich drogach, jak ktoś głównie śmiga autostradami – ja na przykład często A4 brykam – to dłużej mu zawieszenie wytrzyma, niż jak ktoś załóżmy tylko po mieście się przemieszcza i to jeszcze jakimiś zniszczonymi osiedlowymi uliczkami.

pawel253

Posty: 15

 
Raz że dużo zależy od jakości samego kompletu a dwa, że też montaż musi być dobrze wykonany. Niby mechanicy mają doświadczenie ,dużo tego wstawiają, ale nie wszyscy rzeczywiście robią to poprawnie.

protlum34

Posty: 3

 
Długą trwałość mają wahacze od Master Sport, ja w każdym razie nabite mam już 40 tyś km i nic nie stuka nic nie puka, wszystko w najlepszym porządku. Samochód cały czas prowadzi się tak samo dobrze, nie tracę sterowalności a jeżdżę dużo bo taką już mam pracę że ciągle jestem za kółkiem. Czasami się zdarzy że pędzę ekspresówką ale częściej są to drogi gminne w złym stanie, z koleinami dziurami żwirem itd.

21gregorek

Posty: 3

 
Ja ciągle szukam dobrych wahaczy do swojego Mercedesa i nie mogę trafić, nie wiem czy to taki model że generalnie ma wypaczone te zawieszenie czy co...

Skałka

Posty: 24

 
U mnie z wahaczami to akurat problemu nie ma, zawieszenie mam bardzo dobre w swojej Skodzie, ale z kolei elektryka szeroko pojęta mi się sypie, zwłaszcza z akumulatorem mam problem.

Kitas

Posty: 6

 
Z zamiennikami to jest zawsze gra w czarne czerwone, raz trafisz innym razem nie trafisz i trzeba się z tym pogodzić, nie codziennie jest niedziela :)

cirus

Posty: 19

 
Odpukać ale jak na razie zawieszenie u mnie się sprawuje bardzo fajnie, a też wcale go nie oszczędzam dużo jeżdżę a drogi jakie są – każdy widzi.

Dzidzia

Posty: 2

 
Jak mi ktoś mówi że jeździ na zamiennikach wahaczy ponad 150 tyś km to ja średnio w takie rzeczy wierzę. No chyba że po bułki do sklepu i do kościoła co niedzielę po równej jak tafla lodu drodze to może wtedy.

tigra32

Posty: 8