picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

porównywarka AC

porównywarka AC

Czy myślicie, że zakup ubezpieczenia OC i AC przez internet to dobry pomysł, czy raczej lepiej kontaktować się z agentem ubezpieczeniowym bezpośrednio?

wiesław11

Posty: 4

 
Zawsze, jeżeli kupujesz ubezpieczenia w większym pakiecie to płacisz ogólnie taniej za wszystko. Jak masz droższy samochód to bym na twoim miejscu wybrał opcję zabezpieczenia przed ryzykiem kradzieży. Człowiek śpi wtedy spokojnie :P

czerław3

Posty: 3

 
Niestety trudno sprecyzować, jakie ubezpieczenie będzie najlepsze dla ciebie. Najlepiej skorzystać z porównywarki, która ma możliwie najwięcej opcji do wpisania. Korzystaj z porównywarek OC i AC, które agregują informacje o praktycznie wszystkich ofertach TU. To jednak spore ułatwienie.

Penio

Posty: 10

 
Na rynku światowym porównywarki ubezpieczeń ograniczyły koszty dla wszystkich kierowców. U nas prawdopodobnie w niedługim czasie też to nastąpi.

C.Cecylia

Posty: 17

 
Jeżeli często podróżujesz z rodziną to weź pod uwagę ubezpieczenie NNW, ewentualnie wykup szerszą polisę na życie. Teraz nie warto moim zdaniem ryzykować, a koszty są często minimalne.

Justynka45

Posty: 8

 
Jak dla mnie w obecnych czasach warto wybrać samochód z mniejszym silnikiem. To od razu wpływa na optymalizację kosztów OC, co jest w stolicy wręcz kluczowe dla wygenerowania dodatkowych oszczędności.

esdoen1

Posty: 18

 
Chyba najwięcej na rynku, bo 55 ofert ubezpieczeń OC i AC porównuje strona najtaniejuagenta.pl. Polityka porównywarki jest uczciwa. Moim zdaniem ceny ubezpieczeń komunikacyjnych obniżyły się właśnie przez podobne narzędzia. Agregowanie ofert ubezpieczeniowych w jednym miejscu uważam za niezły wskaźnik potencjału rynku. Jako kierowca lubię mieć świadomość ewentualnych oszczędności. Do tego faktycznie można podpisać umowę przez internet, bez żadnych haczyków. Polecam, bo zdecydowanie ułatwia życie.

RasiakNorris

Posty: 13

 
Sprawdzaj zawsze warunki ubezpieczenia, a przede wszystkim próg szkody minimalnej. Czasami najtańsze ubezpieczenie OC nie jest wcale najlepsze.

ciumar1

Posty: 6