picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kto w Wieliczce robił prawo jazdy ?

Kto w Wieliczce robił prawo jazdy ?

Witam. Mam pytanie o OSK w Krakowie. Możecie polecić jakiś sprawdzony ośrodek. Zależy mi na zdaniu egzaminu za pierwszym razem.

nero45

Posty: 1

 
Muszę zdać prawo jazdy w Wieliczce. Raczej się uda, ale zrobić z faktem, że panicznie boję się prowadzić samochód? To trauma po wypadku siostry. Prawko muszę mieć, ale co dalej?

Budowlaniec

Posty: 8

 
Szczerze powiem, że też myślałem, że wszystko pójdzie szybko, ale niestety. Obojętnie jaki OSK w Krakowie wybierzesz, nad teorią będziesz musiał posiedzieć sam i rzeczywiście zakuwać. Osobiście właśnie z tego powodu nie poszło mi za pierwszym razem. Trzeba znaleźć czas na naukę i tyle. A czy szybciej się da? Są szkoły, w których zrobisz ekspresowy kurs, ale do niego trzeba przyłożyć się jeszcze bardziej.

Lupusx

Posty: 4

 
To naprawdę rzetelna szkoła jazdy w Krakowie wilkar.pl. Polecam, bowiem sama kończyłam i nie miałam żadnych problemów. Profesjonalne podejście, wszystko jak najlepiej.

mac3

Posty: 13

 
Wypadek w rodzinie zawsze sprawia lęk przed prowadzeniem wozu. Myślę, że jeśli zdasz prawo jazdy w Wieliczce, będziesz czuła się pewniej i obawy w końcu ustąpią. Miałam podobnie, więc wiem, o czym piszesz.

Klara323

Posty: 12

 
Sprawdziłam dokładnie i teraz już wiem, na czym stoję. Za kurs prawa jazdy w Skawinie, ale kompleksowo ze wszystkim będę musiała zapłacić 1300 złotych. Chciałabym obejść się bez dodatkowych godzin, za które trzeba jednak zapłacić, ale wiadomo, że końcowego etapu nie przewidzę teraz. Znając siebie, pewności będzie mi brakowało :)

syrena88

Posty: 8