picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

szukam targów ślubnych

szukam targów ślubnych

Możecie napisać swoje spostrzeżenia na temat Małopolskich Targów Ślubnych, które odbędą się 7-8 listopada w Krakowie? Z góry dziękuję za Wasze opinie, jakieś info.

daria34

Posty: 7

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

audi25

Posty: 13

 
To zależy od tego, czego oczekujemy po takich targach. Według mnie kobiety będą zachwycone, z facetami to tak różnie - tak wynika z mojego doświadczenia.

UK_1234

Posty: 17

 
Bywałem na targach w Poznaniu - jeżeli te w Krakowie są tak samo spoko, to na pewno nie będziesz żałował. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Bączeak

Posty: 19

 
Generalnie to mogę polecić Małopolskie Targi Ślubne. Z kilku powodów... Jest dobra cena - tylko 15 zł. Jest dobry dojazd i parking. Do tego fajna atmosfera, no i przede wszystkim wiele wystaw. Niektóre z nich mega ciekawe, można się wiele dowiedzieć, złapać kontakty, po prostu znaleźć fotografów, sale weselne, etc.

E-GOista

Posty: 35

 
Kobieta na pewno będzie zadowolona, nie wiem jednak jak facet - często faceci nudzą się na takich targach, ale różnie to bywa, nie chcę generalizować.

Fowl1990

Posty: 24