picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Pomysl na Podziękowania dla gosci -rzadko

Pomysl na Podziękowania dla gosci -rzadko

Szukam czekoladek weselnych, które można by wręczyć naszym gościom. Tylko żeby to była prawdziwa czekolada, a nie jakiś wyrób czekolado podobny:P

Coś wiecie?

truskaweczka123

Posty: 18

 
Ja na pewno będę płakać podczas podziękowań dla rodziców:))

Zresztą pewnie moja mama jak ją znam to też pójdzie w ryk:P Już zamówiliśmy dla rodziców wiązankę z kwiatów i szukamy jeszcze jakiegoś dodatku.

Modniś

Posty: 18

 
Na naszym weselu dawaliśmy gościom ręcznie robione czekoladki z naszą fotką na czekoladzie. Niedroga rzecz a bardzo zaskakująca dla gości:-)

France23

Posty: 39

 
Ooo przypomniały mi się moje przygotowania ślubne...ale był stres:P Of course dużo rzeczy na ostatnią chwilę załatwialiśmy, ale tak to już ze mną jest:P

Czarek

Posty: 18

 
Ręcznie robione czekoladki to może być super opcja. Na naszym weselu się sprawdziły! Co do sklepu to www.choco-mania.pl ma duży wybór. Poza tym, sprawna obsługa, dobre ceny. Myślę, że warto.

Kturyśśś

Posty: 33

 
W internetach jest sporo sklepów z takimi rzeczami. Ogólnie to my jesteśmy dopiero po zaręczynach, dopiero ustalamy datę ślubu, także jeszcze przede mną takie dylematy:P

Berni1 patryk

Posty: 25

 
Moja mama wyręczyła nas w tym temacie i zamówiła dla naszych gości czekoladki ze strony http://www.choco-mania.pl, wiecie co to był najlepszy wybór bo goście byli tak zaskoczeni pomysłem, że komentowali czekoladki bardzo długo, moje kuzynostwo podpatrzyło te upominki i również zamówili czekoladki w tej firmie.

Dobreee

Posty: 34

 
Naszym rodzicom już zamówiliśmy prezent, wczoraj przyszedł. To okrągła czekolada w oryginalnym opakowaniu z życzeniami na czekoladzie. Coś takiego znaleźliśmy na www.choco-mania.pl. Świetny kontakt, sprawna wysyłka.

Warto sprawdzić ich ofertę.

Oczarek

Posty: 27

 
Słyszałem o czymś takim jak jednorazowe aparaty foto dla gości weselnych. Super rzecz moim zdaniem. Każdy ma wtedy okazję zrobić dodatkowe fotki i to takie bardziej amatorskie :))

phonik

Posty: 20

 
Czeeeść!

Tak szczerze to my akurat niczego gościom nie dawaliśmy...no chyba, żeby liczyć ciasto na odchodne. Zamówiliśmy takie specjalne ozdobne pudełka na to.

Ananasek

Posty: 22