picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gdzie kupić suknie ślubne

Gdzie kupić suknie ślubne

Dobra marka szyjąca suknie ślubne – jaka? Powiem tak – zależy mi na czymś prestiżowym, niebanalnym, ale z drugiej strony liczą się też koszty. I tak przed nami sporo wydatków w związku z weselem, więc fajnie jakby suknia nie kosztowała 10 tyś..:)

wiesław11

Posty: 10

 
Ja to założyłam na swój ślub suknię po koleżance i nie było źle. Akurat udało się trafić z rozmiarem, a i oszczędność była spora. Za nową dałabym spokojnie kilka tyś, a tak kupiłam suknię za kilkaset złotych.

Deffik

Posty: 22

 
elizabethpassion.com/">elizabethpassion.com


Swoją suknię ślubną zamawiałam w salonie Elizabeth Passion w Koninie na Leszczynowej. Na stronie elizabethpassion.com można podejrzeć fotki z ich sukniami. Obsługa bardzo pomocna i przy tym konkretna. Weszłam, opisałam swoją wizję sukni i przedział cenowy jaki jestem w stanie zapłacić i pani szybko mi zaproponowała z miejsca kilka fasonów. Takie właśnie konkretne podejście lubię. Polecam!

Iunae_Milt

Posty: 11

 
W przypadku sukni szytej na wymiar to się trzeba śpieszyć, z tego co wiem to zazwyczaj takie zamówienia są realizowane w terminie od 3 do 6 miesięcy, więc raczej nie jest to robota na tzw. ostatnią chwilę ;P

Gucio

Posty: 19

 
Dobrze się mną zajęto w salonie ślubnym w Koninie na Leszczyńskiej (Elizabeth Passion). Jak tylko weszłam do salonu, to od razu podeszła do mnie pani i pomogła dobrać suknię. Na plus jest tutaj fakt, że pani sprzedawczyni słuchała moich sugestii, a nie proponowała to co w jej mniemaniu byłoby fajne, tylko pomogła mi coś znaleźć pod mój gust. Super!

Klakier

Posty: 10

 
Sporo teraz fajnie prowadzonych, markowych salonów powstało. Można liczyć na profesjonalną obsługę, a pamiętam jak jeszcze parę – paręnaście lat temu rynek tego typu mody był bardzo skromny i trzeba było się dużo bardziej natrudzić, żeby coś dla siebie dobrać.

alidomus

Posty: 11

 
Ile trzeba wydać za suknię szytą na miarę, tak żeby nie przepłacić, ale żeby faktycznie suknia była dobrze zrobiona? Można się już w 2-3 tyś wyrobić, czy to jednak w grę wchodzą większe pieniądze?

propek12

Posty: 16