picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotograf na ślub gdynia

fotograf na ślub gdynia

Hej, wzięłam odpowiedzialność za wynajęcie fotografa i kamerzysty na wesele mojej siostry. Jeszcze mam kilka miesięcy na decyzję i rozglądam się powoli na dobrymi kontaktami w Gdyni. Jak macie kogoś sprawdzonego to bardzo proszę o kontakt.

edyta123

Posty: 6

 
Jak kamerzysta robi też filmy reklamowe i jakieś inne projekty to na pewno opcja godna zainteresowania.

100%UP

Posty: 11

 
Moim zdaniem warto dokładnie analizować portfolio i sprawdzić, czy zdjęcia po weselu masz już obrobione, gotowe do ewentualnego odbicia. Ważna sprawa.

Acclaim

Posty: 9

 
Im więcej materiału do wyboru (obróbki), tym ogólnie lepiej. Teraz popularna praktyka to przeplatanie filmów ślubnych ze zdjęciami.

Lesny

Posty: 25

 
U nas film weselny wyszedł super. Czołówka, korekta obrazu, wszystko jest ;) W Gdyni pan Grzegorz Szarafiński z nami współpracował z żoną Olą, która przejęła na siebie fotografowanie. Nie sądziłam, że wyjdzie, aż tak oryginalnie. Wszystkie pomysły zaakceptowaliśmy z mężem :) Jakość praktycznie kinowa, scenariusz rewelacyjny. Na płycie DVD normalnie menu, super nadruk. Płyta poszła w prezencie do całej rodziny, wiele osób chwaliło. Jak coś to na priv wyślę ci jakiś film promocyjny dla potwierdzenia.

21gregorek

Posty: 12

 
Zawsze fotografa lub kamerzystę oceniasz po sprzęcie, technice pracy, portfolio, no i czasie realizacji. Zezwolenie na filmowanie w kościele też się bardzo przyda.

znamsienatym

Posty: 8

 
Przed takim zleceniem warto poprosić o próbkę umiejętności, nawet płatną. Najgorzej, jeżeli zamówisz kamerzystę, u którego nie występuje żadna dodatkowa obróbka obrazu, ale wszystko się ciągnie taśmowo.

Yuri20

Posty: 13