picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kto powie gdzie jest dobra sala w Krakowie?

Kto powie gdzie jest dobra sala w Krakowie?

Hejka, poszukuje należytego miejsca na mój ślub. Sala powinna być niesłychanie gigantyczna, bowiem moje wesele będzie olbrzymie. Zaproszonych gości jest dwieście więc szykuje się wielka impreza. Może znacie takie miejsce? Niezwykle zależy mi aby było ono zadbane i eleganckie, cena nie gra roli.

Czekam na wasze propozycję i z góry dziękuję.

Gargamel5

Posty: 29

 
Dzień dobry, moja córka będzie chrzciła własne maleńkie dzieciatko. Niesłychanie chciałabym aby mój wnuczek miał najpiękniejsze chrzciny na świecie. Jeśli znacie taką salę, na której można takie przyjęcie zorganizować to niezmiernie proszę abyście się tym ze mną podzielili. Polećcie mi odpowiednie miejsce. Będę niezmiernie wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, które można umieszczać w komentarzach poniżej.

Gurugum

Posty: 32

 
Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam lecz mogę wam podpowiedzieć, że w Internecie odszukacie dla siebie właściwa salę, albowiem w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

ciarex

Posty: 38

 
Cześć, słyszałam, że niesłychanie dobrą salę można wynająć w www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy tylko moi znajomi niesłychanie ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, że pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo odnalazłam wasze forum ;)

Klaudiaa

Posty: 27

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednakże byłem na przyjęciu zorganizowanym w www.akacjowydwór.pl i niezwykle mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i niezwykle elegancką powierzchnią. Nie wiem jaka jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami ale wiem, że wasi goście będą pod gigantycznym zaskoczeniem, bez wątpienia pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, że pomogłem. Powodzenia.

Re_Mo

Posty: 39

 
Witam wszystkich, moja siostra planuje wesele i skorzystała z usług www.akacjowydwór.pl, nie wiemy jak będzie spisywała się sala. Widziałyśmy ją i jest przepiękna, pomieści niezmiernie mnóstwo osób. Jej wygląd wprowadza w zachwyt. Mam nadzieję, że naszym gościom się spodoba. Załatwienie formalności przebiegło niezmiernie szybko i bez zbędnych komplikacji. Właściciele przemili.

Pozdrawiam.

Wraczki333

Posty: 22

 
Witam wszystkich niezwykle serdecznie, posiadam podobny kłopot ze znalezieniem Sali. Organizuje moją czterdziestkę, zapraszam całą rodzinę i znajomych. Jeżeli możecie polecić mi salę w przystępnych pieniądzach to będę znacznie wdzięczna. Czekam z niecierpliwością bowiem moje urodziny zbliżają się wielkimi krokami.
Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.

KKarlowiec

Posty: 30