picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

strony Łódź, która firma ?

strony Łódź, która firma ?

Konieczna mi prosta strona internetowa. Jest firma, jaka robi strony w Łodzi i mi pomoże? Zależy mi na szybkiej realizacji zadania.

Różyczka

Posty: 1

 
Zlecałem stronę www w Łodzi firmie, która zajmuje się tym od dawna. Wybrałem najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet, ale naprawdę było warto. Mam nie tylko stronę, ale również jej pozycjonowanie. Od razu wchodzę na rynek i jestem bardzo dobrze widoczny. Mam z tego bardzo duże zyski dla siebie.

Miki789

Posty: 4

 
Jest firma zajmująca się stronami w Łodzi i mają inne pakiety do wyboru. Sam wybrałem podstawowy, albowiem był tani i spełniał wszystkie moje oczekiwania i to jest najważniejsze.

Adi666

Posty: 13

 
Prosty projekt można zrobić samemu. Jeśli chodzi o sklep internetowy to nie brałbym się za to, bo pracy jest bardzo dużo. Lepiej to zostawić komuś, kto robi to, na co dzień, a wtedy nie ma się, co martwić o jakieś błędy na stronie internetowej.

alxiss

Posty: 4

 
Mam stronę z graficznym systemem CMS i wprowadzanie zmian i treści jest naprawdę bardzo proste. Polecam takie rozwiązanie. Może i trzeba więcej za to zapłacić, ale przynajmniej później nie ma problemów z obsługą. Nie każdy z nas jest przecież programistom.

Zdzichu 

Posty: 3

 
Firmę od stron www z Łodzi można znaleźć tutaj https://www.icp.info.pl. Mają różne pakiety od podstawowych po VIP. Do każdego zadania podchodzą niezmiernie rzetelnie.

Radziu

Posty: 8

 
Prosty projekt można wykonać samemu. Jeśli chodzi o sklep internetowy to nie brałbym się za to, bowiem pracy jest bardzo sporo. Lepiej to zostawić komuś, kto robi to, na co dzień, a wtedy nie ma się, co martwić o jakieś błędy na stronie internetowej.

codePerformance

Posty: 21

 
Szybciej jest zlecić stworzenie strony internetowej komuś, kto się tym, na co dzień zajmuje. W ten sposób można osiągnąć o wiele łatwiej cel. Bardzo ważna jest przecież jakość takiej strony internetowej, dlatego dajmy nad tym popracować najlepszym specjalistom.

Phylu

Posty: 3