picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

chirurg naczyniowy, gdzie ?

chirurg naczyniowy, gdzie ?

Mam pytanie o chirurga naczyniowego. Miał ktoś styczność z dr Andrzejem Kostką? Podobno wyborny doktor. Poszukuję opinii.

jurtus

Posty: 1

 
Świetnych lekarzy warto szukać w prywatnych klinikach. Szukałem doświadczonego chirurga naczyniowego. Na NFZ nie przykładają się zbytnio, można trafić nawet na rzeźnika :(

R1P

Posty: 13

 
Z powodzeniem można udać się do lekrza Imohamed Alzayany. Nie miałem jeszcze styczności w swoim leczeniu z tak wielkim profesjonalistą, jak ten doktor. Polecam, albowiem byłem w uciążliwej sytuacji zdrowotnej i udało się stanąć na nogi.

ur-0004

Posty: 2

 
Też miałam poważne dylematy co do wyboru bariatry. Pozyskałam się w końcu do prof. dr hab. n. med. Andrzeja Budzyńskiego i jak na razie chwalę sobie jego leczenie. To dopiero początki, niemniej jednak od razu widać, że to fachowy specjalista.

grzes3345

Posty: 9

 
Słyszałam, iż dr Piotr Budzyński jest znakomitym lekarzem. Już kilka osób z moich znajomych chwali sobie jego leczenie. Otrzymać się do niego można chyba jednak tylko prywatnie.

Bialy_Wilk

Posty: 19

 
Pod kątem nowotworów przewodu pokarmowego polecam udać się do dr Piotra Majora http://www.artclinique.pl/specjalisci/chirurgia-ogolna-bariatria/dr-n-med-piotr-major/. To człowiek, dla którego każdy pacjent jest najważniejszy. Szczerze polecam wizytę u niego, ponieważ to właśnie dzięki niemu stanąłem na nogi.

uluszka

Posty: 3

 
Leczę się u dr Piotra Majora i jestem zadowolona z efektów. Bardzo szybko dokonał rozpoznania i podjął odpowiednie leczenie. Cieszę się, że trafiłam na tego właśnie lekarza. Jest polecanym chirurgiem ogólnym, dlatego nie miałam obaw, żeby umówić się na wizytę.

Kitas

Posty: 10

 
No nie powiem, albowiem też mam kłopot ze odszukaniem dobrego chirurga naczyniowego. Już kolejna diagnoza i nic dalej :(

wrrraak22

Posty: 4

 
Znakomitych lekarzy warto szukać w prywatnych klinikach. Poszukiwałem fachowego chirurga naczyniowego. Na NFZ nie przykładają się zbytnio, można trafić nawet na rzeźnika :(

Wu

Posty: 27

 
Też miałam poważne dylematy co do wyboru bariatry. Dostałam się w końcu do prof. dr hab. n. med. Andrzeja Budzyńskiego i jak na razie chwalę sobie jego leczenie. To dopiero początki, ale od razu widać, że to doświadczony specjalista.

21gregorek

Posty: 7