picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

critical, jaki sklep ?

critical, jaki sklep ?

Bardzo podoba mi się roślina auto purple kush, bo ma piękny fioletowy kolor. Czy takie nasiona można gdzieś sobie zamówić?

Czarek

Posty: 1

 
Ofert z nasionami znajdziemy bardzo dużo. Które wybrać? To wszystko będzie zależne od wielu czynników, dlatego trzeba będzie to sprawdzać na bieżąco. Wchodzimy na ofertę bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego i zagłębiamy się w oferty. Czytamy opisy i wybieramy to, co jest nam potrzebne.

enriquess

Posty: 2

 
Różne są odmiany, dlatego jeśli ktoś wybierze się do sklepu internetowego to przekona się, co można zamówić. Oczywiście nasiona są tylko w formie kolekcjonerskiej.

Joe

Posty: 4

 
Propozycji z nasionami odnajdziemy bardzo wiele. Które wybrać? To wszystko będzie zależne od mnóstwo czynników, wobec tego trzeba będzie to sprawdzać na bieżąco. Wchodzimy na ofertę bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego i zagłębiamy się w oferty. Czytamy opisy i wybieramy to, co jest nam potrzebne.

Marioleczka

Posty: 8

 
Jeśli ktoś chce zamówić nasiona auto gorilla glue to w sklepie internetowym https://panpestka.pl są dostępne. Sklep działa całkowicie legalnie i należałoby go sobie odwiedzić.

Gruamer

Posty: 4

 
Ostatnio coś słyszałem, iż auto white widow to roślina automatycznie kwitnąca. Wersja biała jest najniezwyklej znaną konopiom na świecie. Wyśmienicie działa, jako środek przeciwbólowy, wobec tego jest stosowana w medycynie. Na pewno wiecej informacji o tej odmianie można będzie odszukać w internecie.

TomekK

Posty: 5

 
Wybór nasion konopi jest bardzo duży, dlatego warto odwiedzić sklep internetowy, który jest w nie zaopatrzony. Kupować możemy, ale siać już nie możemy i trzeba o tym pamiętać. Te nasiona, które są sprzedawane są według prawa dla kolekcjonerów.

nero45

Posty: 21