picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

robot kuchenny do gotowania, gdzie porady ?

robot kuchenny do gotowania, gdzie porady ?

Poszukuje bardzo dobrej klasy robota kuchennego, który pozwala na pieczenie i gotowanie. Dajcie mi znać, co wybrać?

Czesio

Posty: 1

 
Mnie się marzyło posiadanie robota kuchennego, ale na razie pozostanę przy marzeniach. Widziałam, że ma takie urządzenie niezwykle mnóstwo ciekawych funkcji. Częstokroć gotuje i piekę, ale nie mam też na to czasu. Ktoś, kto stworzył takie urządzenie o wszystkim pomyślał i chwała mu za to. Może kiedyś spełnię swoje marzenie.

nesh009

Posty: 22

 
Uwielbiam swoje robota kuchennego do gotowania, albowiem spełnia wszystkie moje wymagania. Nie sądziłam, że tak prosto można przyrządzić przeróżne dania. Dawniej nie odważyłaby się tego wykonać, a teraz to gotuje.

Motospec

Posty: 37

 
U mnie trochę czasu się zeszło zanim nauczyła się obsługiwać robota kuchennego do pieczenia. Tych funkcji było tam niesłychanie dużo, ale dziś jestem niesłychanie zadowolona z jego działania, zatem mogą Wam wszystkim polecić. Całość jest wykozana z niesłychanie dobrych materiałów i w mojej kuchni przetrwała już rzeczywiście sporo.

Rico

Posty: 4

 
Dzisiaj takie urządzenia są o wiele bardziej nowomodne. Mamy Internet i można ściągać przeróżne przepisy. Nigdy się takie urządzenie nie znudzi, wobec tego pożądane byłoby będzie zamówić coś takiego dla siebie. Stawiamy na pierwszym miejscu, jakość, a dopiero potem patrzymy na resztę. Im doskonalszy będzie producent tym lepiej dla nas.

zenio30

Posty: 12

 
Zdania jak zawsze są podzielne. Jedni lubią roboty kuchenne, a inni nie. Aby wyrobić sobie zdanie to trzeba to po prostu przetestować, a wtedy wszystko będzie jasne. Nie lubią oceniać książki po okładce. Wam też radzę najpierw wszystko sprawdzić, poczytać informacje na blogu, a dopiero później mówić czy to się nadaje czy nie.

Gerda

Posty: 12

 
W mojej kuchni mam i takie urządzenie i gotuje sama. Wszystko zależne jest od tego ile mam na to czasu. Jeżeli mi się spieszy i nie mam głowy do szukania przepisów to korzystam z urządzenia i ułatwiam sobie wtedy to obowiązek. Zawsze wychodzi pyszne jedzenie.

Jacuś

Posty: 9

 
Dla szukających wydajnego urządzenia kuchennego do gotowania polecam blog https://rodzinagotuje.pl/index.php/cena-thermomix-tm6/. Znajdziecie tutaj wszystkie potrzebne Wam informacje. Mnie to przekonało, aby urządzenie kupić i powiem, że to była naprawdę bardzo dobra decyzja.

Marioleczka

Posty: 8

 
Posiadam takiego wielofunkcyjnego robota kuchennego i jestem niezwykle zadowolona. Wszystko działa jak należy i według mnie każdy nauczy się gotować i piec.

74erns

Posty: 24

 
W mojej kuchni mam i takie urządzenie i gotuje sama. Wszystko zależne jest od tego ile mam na to czasu. Jeśli mi się spieszy i nie mam głowy do szukania przepisów to korzystam z urządzenia i ułatwiam sobie wtedy to zadanie. Zawsze wychodzi pyszne jedzenie.

KKatia

Posty: 32