picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Czy znacie wycieczki rodzinne all inclusive ?

Czy znacie wycieczki rodzinne all inclusive ?

Jeśli możecie polecić jakieś profesjonalne i sprawdzone usługi podróżne, z góry dziękuję. Zależy nam na wycieczkach rodzinnych all inclusive, koniecznie z opieką do dzieci.

Damiano

Posty: 3

 
W zeszłym roku byliśmy korzystaliśmy z wakacji all inclusive tutaj http://clubmed.pl. Świetny organizator w szczególności zatem, że wykwalifikowany. Na rynku działają od 1950 roku, więc nie mieliśmy żadnych obaw. Sprawdzili się :)

sethe

Posty: 17

 
Odkąd kilka lat temu pierwszy raz zdecydowaliśmy się z rodziną na wakacje all inclusive, nie korzystamy z innych. Wiem, że są inne opinie na ten temat. My jednakże trafiliśmy zawsze na super ofertę.

Nikuś32

Posty: 31

 
Mnie się marzą typowo aktywne wakacje all inclusive. Szukam jakiegoś organizatora, który przykłada do tej kwestii szczególną spostrzeżenie. Chodzi mi o instruktorów.

Oct714

Posty: 7

 
Zależy gdzie się wybierasz. W ramach wycieczek all inclusive w samej Europie raczej z takiej opcji nie korzystam. Zwiedzając Azję było to dla mnie bardzo wygodne. Miałem obawy co do kuchni i paru tam jeszcze spraw ;)

wieszdo87

Posty: 12

 
Lepszej opcji od wycieczek all inclusive nie znam. Nie uważam motania się i konieczności posiadania non stop gotówki. Trzeba jednakże dokładnie sprawdzić co taka oferta zawiera.

mniam.dobosz

Posty: 13

 
Jeżeli chodzi o wycieczki all inclusive, to powiem jedno. Do jakiegoś czasu nie byłem zwolennikiem korzystania z tego rodzaju ofert, natomiast w końcu przyszedł ten pierwszy raz i za nic w świecie nie mam zamiaru z innych korzystać. Zapłaciłem tyle, co zapłaciłem, natomiast wspólnie z żoną mieliśmy pełen komfort wszystko pod ręką.

grużdzin

Posty: 6

 
Nam obecnie marzy się egzotyka, zatem też takie oferty robią na nas szczególne wrażenie. Pewnie też zdecydujemy się na wakacje rodzinne all inclusive, albowiem to najwygodniejsza forma, jeżeli jedzie się z dziećmi. Mamy w planach odnalezienie jakiejś promocji :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

1agdb1301

Posty: 26

 
Mamy już dość sporą listę organizatorów. Pewnie skorzystamy z którejś z wycieczek rodzinnych all inclusive, bo tak będzie zdecydowanie wygodniej. Pytanie tylko do mamuś, czy na tak daleki wyjazd, jak Malediwy nie za wcześnie z rocznym dzieckiem. Nie wiem czy przypadkiem nie pospieszyliśmy się zbytnio.

andrew66

Posty: 3

 
No dokładnie, bo nie wszędzie masz full opcję. Bywa i tak, że niby wakacje all inclusive, a jak gdzieś dalej jedziesz nawet w ramach organizowanej wycieczki, to musisz mieć swoje jedzenie. Tak mieliśmy właśnie w Egipcie.

Franusik3

Posty: 3