picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Zna ktoś pogotowie komputerowe we Wrocławiu ?

Zna ktoś pogotowie komputerowe we Wrocławiu ?

Dzień dobry. Czy istnieje jakieś sprawdzone pogotowie komputerowe we Wrocławiu? Odpowiedzcie szczerze :)

y-grek56

Posty: 2

 
Nie mam wątpliwości, że dobre pogotowie komputerowe potrafi np. zainstalować system operacyjny za 80-100 zł. W sumie w serwisie komputerowym zapłacilibyście tyle samo, ale czas oczekiwania byłby dużo dłuższy.

Rico

Posty: 10

 
Pogotowie komputerowe miałem okazję wezwać do siebie tylko raz. Na szczęście mój problem został rozwiązany błyskawicznie, a zarazem nie wydałem przesadnie dużo. Uważam, że większość usług takiego pogotowia jest w rozsądnych cenach, więc warto docenić to, że pracują także w niedziele i nieco mniej regularnych godzinach od innych.

sethe

Posty: 14

 
Nie mam wątpliwości, że dobre pogotowie komputerowe potrafi np. zainstalować system operacyjny za 80-100 złotych. W sumie w serwisie komputerowym zapłacilibyście tyle samo, ale czas oczekiwania byłby sporo dłuższy.

dermuster

Posty: 7

 
Niedawno wybierałam pogotowie komputerowe, które musiałam wezwać. Na szczęście wybór padł na sprawdzonego fachowca, który wywiązał się z powierzonych prac.

q_wer

Posty: 6

 
Nigdy nie byłem przekonany do tego, aby korzystać z usług oferowanych przez pogotowie komputerowe. Zawsze to była dla mnie ostateczność i nadal tak jest.

Pacothelllucia

Posty: 8

 
Wybrałem pogotowie komputerowe, którym było http://www.troubleshooter.pl. Byłem niezwykle usatysfakcjonowany ze zrealizowanych przez tą firmę usług. Nie ukrywam, iż w przyszłości w razie potrzeby – wrócę do nich.

Skałka

Posty: 24

 
Nie uważam, iż pogotowie komputerowe z Wrocławia ma zbyt wysokie ceny. Za instalację systemu operacyjnego byłem zmuszony zapłacić około 100 pln. Dobra cena.

dyduch34

Posty: 7

 
Nie mam wątpliwości, iż w przeszłości pogotowie komputerowe uratowało moją pracę inżynierską. Nieumyślnie skasowałem dokument ze wszystkich nośników będący przekonanym, iż pozostał on na dysku twardym mojego komputera. Pomoc przyszła bardzo szybko :)

ryzyko33

Posty: 15