picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Czy polecicie miejsce do pływania na kajakach ?

Czy polecicie miejsce do pływania na kajakach ?

Zamierzam zabrać swoją rodzinę na spływ kajakowy po Roztoczu i mam pytanie czy dla osób bez doświadczenia jest to dobre miejsce?

wieszdo87

Posty: 5

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

Wygodniś22

Posty: 7

 
Spływy na Roztoczu organizowane są między innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona mnóstwo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest bardzo przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

tigra32

Posty: 9

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach ponieważ sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

Specjalista

Posty: 10

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego natomiast nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz niewątpliwie kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

Black_Riot

Posty: 13

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach ale jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

looque

Posty: 40