picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gdzie dobrze zjeść w Gdańśku

Gdzie dobrze zjeść w Gdańśku

Cześć, gdzie w Gdańsku zamawiacie catering na imprezy rodzinne w plenerze? Bardzo mi zależy na nawiązaniu stałej współpracy, najlepiej z doświadczoną restauracją. Cena w sumie nie gra roli. Chodzi o fajne pozycje w menu, coś smacznego :) Dajcie znać :)

wrrraak22

Posty: 1

 
Teraz restauracje się przekształcają na wynajem sal bankietowych, na catering, na spełnianie nietypowych oczekiwań klientów. Utrzymanie tylko stacjonarnego lokalu jest coraz trudniejsze moim zdaniem.

Gruamer

Posty: 4

 
Weź pod uwagę restauracje w biurowcach, gdzieś wysoko, bo wtedy masz do czynienia z najlepszymi widokami. Wieczorem kolacja w takim klimacie jest rewelacyjna.

Lupusx

Posty: 7

 
Pamiętaj, że w takich miastach jak Gdańsk konkurencja jest wśród restauracji dość duża i nie warto wierzyć wszystkim komentarzom. Najlepiej wyjść samemu i sprawdzić lokal w godzinach szczytu. Wtedy widzisz, ile osób siedzi. Z reguły im więcej, tym lepiej dla jakości.

codePerformance

Posty: 8

 
Kilka razy w miesiącu jestem na śniadaniach w Panoramie. To restauracja w Zieleniaku. Jaja sadzone i kawa to mój ulubiony zestaw na start. Na samą kawę warto do nich wstąpić. Lokal po Kuchennych Rewolucjach. Poziom obsługi fajny. Dostrzegają lojalnych klientów. Menu duże nie jest, ale przemyślane, a to jednak charakteryzuje dobre restauracje.

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Restauracja to przede wszystkim wnętrze, menu, obsługa. Reszta to elementy w sumie marginalne. Dobrze, jeżeli masz też długie godziny otwarcia i rozdzielone strefy, np. ogólna i prywatna. Lubię sobie posiedzieć na kanapach, a niekoniecznie na topornych krzesłach.

Jasio234

Posty: 8

 
Korzystam raz w miesiącu (najczęściej) z sali w www.panoramarestauracja.pl do organizacji zamkniętych konferencji sprzedażowych. Lokal udostępnia salę w klimacie Starówki, co moim zdaniem odbija się na zainteresowaniu gości. 70 zł za godzinę. Lepszej oferty w centrum Gdańska nie widziałem. Na życzenie serwis kawowy, ale robię tak, że wcześniej pytam, kto jest zainteresowany dodatkowym wyżywieniem i wtedy indywidualnie można już ustalić. W restauracji jest widok na panoramę miasta. Wyraźnie podnosi się prestiż wydarzenia.

johncena67

Posty: 12

 
Im więcej potraw z naturalnych składników, tym lepiej. U mnie o jakości restauracji świadczy zawsze uśmiech obsługi i rozbudowana oferta, np. catering, organizacja przyjęć okolicznościowych, wynajem sal bankietowych. Wtedy widzisz, że restauracja się jednak rozwija.

Rysiek_99

Posty: 3

 
Sprawdź kwalifikacje szefa kuchni, nawet z ciekawości. To jednak od szefa kuchni zależy ostateczny format posiłków w restauracji.

Klarka34

Posty: 14

 
W branży panuje taka zasada, że dobra restauracja pachnie po prostu jedzeniem. Poza tym od razu zobacz, czy karta nie jest przesadzona. Według moich doświadczeń nadmierny tłok w karcie oznacza najczęściej marną jakość.

syrena88

Posty: 5