picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

filmy i seriale online

filmy i seriale online

Siemanko! Nie wrzucić jakiegoś filmu albo dobrego serialu na ekran to jak pójść na imprezę i nie zatańczyć na parkiecie. Gdzie jednak szukać filmów online bez limitów?

21gregorek

Posty: 15

 
W Internecie działa multum stron, na których idzie oglądać telewizję lub filmy. Są to zarówno legalnie działające wypożyczalnie, jak i pirackie strony. Wybór należy jak zawsze do Ciebie, ale na pewno znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

czlowiek488

Posty: 21

 
Ja oglądam tylko to, co sam pobiorę. Wolę torrenty i inne źródła do pobierania. Wtedy mam to na dysku i wracam zawsze wtedy, kiedy mi brakuje. Czyż nie? A tak obejrzysz, zapomnisz i nie masz pewności, czy kiedy wrócisz na stronę, to jeszcze będzie online.

roudee

Posty: 18

 
Polacy jak zawsze szukają kombinacji. A nie lepiej po prostu kupić oryginalny nośnik, albo skorzystać z legalnej wypożyczalni internetowej? Przecież wiele jest możliwości, wystarczy jedynie chcieć!

Gargamel5

Posty: 29

 
Polecam wszystkim użytkownikom polskie kanały tematyczne w wielkich telewizjach internetowych. Tam znajdziesz na pewno każdy rodzaj filmu, od wojennego po takie przeznaczone dla nieco starszych odbiorców.

sgm56

Posty: 17

 
Pamiętaj o tym, by nie opuszczać ulubionego serialu w TV! Tam to całkiem inna jakość, szczególnie kiedy masz wielki telewizor. Na małym ekranie laptopa to nie to, ale jak kto sobie chce. Nie zmusimy przecież nikogo do niczego.

mati

Posty: 28

 
Wiele jest w Internecie metod na oglądanie filmów i z tym nie mam zamiaru dyskutować, jednak czy nie lepiej jest po prostu pójść do kina? Gorzej jest z serialami, ale wtedy też zawsze można trafić na powtórkę albo kupić dekoder z nagrywaniem.

szulmar

Posty: 19

 
Pamiętajcie moi drodzy, naród jest wart tyle, ile jego kultura. Dlatego oglądajmy filmy w każdej możliwej formie, w końcu dzięki temu przekazujemy z pokolenia na pokolenie pozytywne wartości. Czyż nie?

Biforr23

Posty: 21

 
Nowoczesne produkcje filmowe są bardzo mocno chronione przed nielegalnym kopiowaniem. Nie zawsze warto jest szukać ich online. Wszakże wiele źródeł jest już nieaktywnych, gdyż posusuwano te kopie z serwerów.

Anno Domini

Posty: 21