picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Poszukuję dobrego rejestratora czasu pracy ?

Poszukuję dobrego rejestratora czasu pracy ?

Witam. Doszedłem do wniosku, że w mojej firmie przyda się rejestrator czasu pracy. Polecicie jakąś firmę?

edmundzio

Posty: 1

 
Jestem świadomy, że w mojej firmie przydałby się porządny system rcp. Obecnie znajduję się na etapie poszukiwań właściwej propozycji, która zda egzamin w 100%.

Szozi

Posty: 13

 
Nierzadko firmy, które proponują ewidencja czasu pracy są w stanie jednocześnie zaoferować czytniki z kontrolą dostępu. Wysokiej jakości oprogramowanie produktów to podstawa.

mew soncz7777

Posty: 6

 
Ewidencja czasu pracy to błahostka, gdy korzystacie z fachowych usług tej firmy: http://www.bluetek.pl. Osobiście mam bardzo dobre doświadczenia i polecam.

jpyzio

Posty: 7

 
Są działalności, w których wypadku skuteczny system rcp pozostaje absolutnie konieczny. Z drugiej strony w przypadku niektórych działalności gospodarczych najprawdopodobniej wcale on się nie sprawdzi.

Kidi

Posty: 19

 
Myślę, że system rcp to znakomita propozycja, gdy firma zatrudnia co najmniej kilkanaście ludzi. Gdy zatrudnia mniejszą liczbę pracowników może okazać się, że zastosowanie systemu nie ma sensu.

Marti

Posty: 18

 
Wydałem sporo pieniędzy na rejestrator czasu pracy, ale absolutnie nie żałuję. Wydaje mi się, że potrafi to w dużym stopniu zorganizować przedsiębiorstwo, które wskakuje od razu na wyższy poziom.

labuh

Posty: 5

 
Wyzwaniem w mojej firmie była do tej pory ewidencja czasu pracy. Przestała być wyzwaniem, gdy zastosowałem właściwy elektroniczny system rejestracji czasu pracy. Jeszcze do niedawna nie wiedziałem o jego istnieniu.

Wygodniś22

Posty: 7

 
Pamiętajcie, że rejestrator czasu pracy to niejedyny wydatek, który będziecie musieli ponieść wyposażając w stosowny sposób swoją firmę. Należy pamiętać, że w rachubę mogą wchodzić zarówno chociażby czytniki zewnętrzne, a zarówno urządzenia z dodatkowym rejestratorem kontroli dostępu.

namok

Posty: 9

 
Praktycznie każdy system rcp jest w stanie zaproponować szansa przygotowywania statystyk, jakie będą generowane choćby każdego dnia lub np. raz w miesiącu bądź raz na kwartał. W niektórych przypadkach w rachubę wchodzi także szansa zarządzania dostępem do pomieszczeń.

warter88

Posty: 5