picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

W Dolnośląskim otrzymam dotację unijną ?

W Dolnośląskim otrzymam dotację unijną ?

Mam nadzieję, że pomożecie ogarnąć dotacje unijne w wielkopolsce. Jak się do tego w ogóle zabrać i czy opłaca się zgłosić do firmy po pomoc.

dermuster

Posty: 3

 
Osobiście jestem pełna obaw i nie próbuję. Boję się, że mogę stracić pieniądze na usługę takiej firmy i co później. To podobno niemałe kwoty. Chętnie skorzystałabym z dotacji unijnych, natomiast najpierw przydałoby mi się fachowe doradztwo, najlepiej bezpłatne.

bjebeee

Posty: 6

 
Też miałem podobny problem odnośnie dotacji unijnych na budowę. Ale skorzystałem za namową znajomego z ich usług http://eskel.pl. To świetna firma, która kompleksowo pomaga w pozyskiwaniu funduszy z UE. Kadra specjalistów. Polecam.

Oleczek45

Posty: 19

 
Bo właśnie na dotacjach dla gospodarstw rolnych mi zależy, niemniej jednak nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś rzetelnego doradztwa. Nieraz wydaje mi się, że wiem o wiele więcej od takich firm, albowiem przestudiowałem już chyba wszelkie możliwe strony :D

Tatusiek4

Posty: 5

 
Dokładnie to chodzi o spełnienie wszelkich kryteriów. Ma być rozwój gospodarki, więc trudni żeby ci przydzielali dotacje dla firm, które potrzebują pieniędzy na bieżącą działalność. Podpiąłem się pod wzrost konkurencyjności. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

miko_poz

Posty: 9

 
Płacisz na początku współpracy, lecz to zwykłe, że nic nie ma za darmo. Potem bez wątpienia procentowo od sukcesu :) W przypadku dotacji unijnych dla gospodarstw rolnych z tego co wiem nie ma oszustów.

wiesław11

Posty: 8