picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

siatki leśne ocynkowane

siatki leśne ocynkowane

Cześć. Chcę kupić siatkę leśną. Znacie jakieś sprawdzone oferty? Fajnie jakby firma w ofercie miała siatki malowane proszkowo, żeby można było dopasować kolor do posesji.

matek562

Posty: 6

 
Do ogrodzenie działki wybraliśmy siatkę (wysokość 1,6 m), jest trwała, a cena naprawdę zaskakuje w porównaniu do ogrodzeń metalowych czy betonowych.

andrew66

Posty: 5

 
Najtańsze są siatki leśne. Mają one duże oczka, są dość wysokie (od 1 do 2 m), najczęściej mają kolor zielony (czasami można kupić także siatki srebrne – ocynkowane). Często można je zobaczyć przy autostradach. Dobrze sprawdzą się w rolnictwie, do ogrodzenia posesji lepiej jednak wybrać siatki ogrodzeniowe zgrzewane (z oczkami o różnych kształtach).

CHatka-eKo

Posty: 12

 
Lepiej zrezygnować z tańszych siatek wykonanych z materiałów sztucznych. Ocynkowany czy powlekany drut jest o wiele trwalszy.

Wacław

Posty: 5

 
Siatki często można znaleźć w ofertach firm sprzedających ogrodzenia metalowe. Od razu można dokupić także potrzebne słupki i inne akcesoria.

johncena67

Posty: 9

 
Sprawdź sobie ofertę firmy SIATKOPOL – (www.siatkopol-sklep.pl). My kupiliśmy u nich siatkę ogrodzeniową ocynkowaną do ogrodzenia parkingu obok firmowego magazynu. Mają bardzo duży wybór siatek i naprawdę przystępne ceny.

kamap92

Posty: 14

 
Zwróć uwagę na grubość drutu i wielkość oczek, bo to głównie od tego zależy, czy wybrana siatka zapewni pełne bezpieczeństwo posesji. Tańsze siatki leśne sprawdzą się do ogrodzenia sadu przed zwierzętami, ale już zupełnie nie jako ochrona posesji, gdzie przechowywane są jakieś cenniejsze przedmioty.

GGregbard

Posty: 23

 
A co chcesz ogrodzić? W rolnictwie doskonale sprawdzą się niedrogie siatki leśne. Wyższe bezpieczeństwo zapewnią siatki typowo ogrodzeniowe (np. ocynkowane) wykonane z grubszego drutu (3 mm).

Warren1987

Posty: 5

 
Wysokość siatki, grubość drutu i wielkość oczek warto dostosować do konkretnej posesji i funkcji, którą ma spełniać ogrodzenie. Siatka leśna dobrze ochroni przed zwierzętami (sprawdzi się do ogrodzenia sadu, działki). Dużo estetyczniej będzie prezentować się jednak siatka zgrzewana, która ma oczka w różnych kształtach i dostępna jest w wielu kolorach.

Lupusx

Posty: 6