picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

panele 3D

panele 3D

Hej, co myślicie o zastosowaniu sztukaterii wewnętrznej w mieszkaniu? Robiliście już podobne projekty?

mew soncz7777

Posty: 1

 
Preferuję sztukaterię ze styropianu, koniecznie najtwardszego. Z tych lepszych producentów w tej kategorii to Perfect Styr. Na ich listwach ściennych dobrze mi się pracowało przy remoncie. Brałem listwy z delikatnie zaokrąglonymi motywami i nie mam problemów przy pielęgnacji. Malowanie przyjemne, zero chropowatości. Nie zgłaszałem reklamacji. Wszystkie elementy doszły bezpiecznie zapakowane. Mają niezłych konsultantów. Technicznie ci podpowiedzą, co się sprawdzi w konkretnej aranżacji.

bunia98

Posty: 7

 
Specjalizuję się w odświeżaniu elewacji dla klientów VIP. Wiele razy korzystałem ze sztukaterii. Z domów jednorodzinnych klasycznych niskim kosztem w sumie można zrobić praktycznie pałacyki. Według mnie najlepiej rozmawiać z bezpośrednim producentem sztukaterii, bo jak masz nietypowy projekt to można od razu zlecić stworzenie oddzielnych elementów, więc standardowy katalog cię nie ogranicza. Najwięcej zamawiam od perfectstyr.com.pl, bo mam pewność, że nawet w niedzielę mi odpiszą. O tyle dobra współpraca, że każda pozycja sztukaterii ma kilka odsłon. Nawet nietypowe kształty sztukaterii zamawiałem, bez wielkich różnic w kosztach do zwykłej oferty. Pozdrawiam.

Pacothelllucia

Posty: 8

 
Domki w stylu dworskim ze sztukaterią elewacyjną są coraz popularniejsze. Sztukateria nadaje pewnej ekskluzywności, a nawet w niektórych przypadkach zwiększa wartość nieruchomości, a nie jest wcale droga w instalacji.

TomekK

Posty: 3

 
Polecam też sztukaterii używać jako ramy do obrazów, luster, a nawet mebli, jak się przyłożysz przy projekcie.

Klara323

Posty: 10

 
Zobacz, czy sztukateria jest faktycznie gładka, bo wtedy sobie spokojnie bez chropowatości pomalujesz. Bierz na początku niewielką serię, testuj, a później zamów większy pakiet.

bartek33

Posty: 5

 
Jak na elewacje bierzesz sztukaterię to jednak wzmocnienie przed wilgocią jest konieczne.

Marioleczka

Posty: 3

 
Sztukateria styropianowa jest lżejsza od gipsowej, więc moim zdaniem to lepsze rozwiązanie, jeżeli stawiasz na samodzielny montaż.

Black_Riot

Posty: 6

 
Sztukateria moim zdaniem idealnie nadaje się do maskowania różnych rzeczy, np. nierówności, oświetlenia, nawet kontaktów, czy ubytków podczas malowania. Mam w mieszkaniu i sobie chwalę.

egerdi

Posty: 23