picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

numery telefonów, znacie ?

numery telefonów, znacie ?

Zastanawiam się jak sprawdzić numery telefonów od nieznanych osób? Korzystacie z jakiegoś konkretnego serwisu?

czdeRRR

Posty: 2

 
W takich bazach jest ogromna liczba numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, zatem dobrze, że jest miejsce, które pozwala nam na znalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

Sdrowie07

Posty: 23

 
Różnie to bywa, wobec tego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie weselimy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można sprawdzić numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

Boss

Posty: 11

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to niezmiernie łatwe do zrobienia.

olikt56

Posty: 9

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, ale zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj bardzo duże zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

johncena67

Posty: 7

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wówczas czy to ktoś niebezpieczny.

Marioleczka

Posty: 10

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

Facio

Posty: 10