picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Projektory DLP

Projektory DLP

Zastanawiam się nad wyborem projektora, głównie do gier. Trochę czytałem o projektorach LED i projektorach DLP, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Może mi pomożecie?

warter88

Posty: 8

 
Stawiaj na wysoką rozdzielczość w projektorach, bo wtedy masz świetne odwzorowanie szczegółów.

codePerformance

Posty: 17

 
Moim zdaniem różnice pomiędzy technologiami wyświetlania w projektorach zaczyna się zacierać. Grunt to nie wybierać najtańszych bubli :)

jonek91

Posty: 8

 
Zalecam spojrzeć na wszystkie rodzaje projektorów, czyli LCD, LCOS, DLP, CRT, Light Valve i sobie porównać zalety i wady.

Kitas

Posty: 21

 
Wybierałbym na twoim miejscu projektory, gdzie występuje format obrazu 16:9 oraz 4:3. Masz wtedy nieco większą elastyczność w dopasowaniu szczegółów wyświetlania.

czerwińska

Posty: 15

 
Jestem certyfikowanym coachem rozwoju osobistego. Na co dzień w pracy posługuję się ekranem projekcyjnym oraz projektorem LED od marki maxled.tv. Znalazłem projektor LED od nich na Allegro. Z projektora jestem zadowolony, bo wyświetla szczegółowy obraz. Zupełnie inna jakość niż w projektorach udostępnianych jeszcze kilka lat temu. Robię wiele prezentacji multimedialnych z dźwiękiem, animacjami, interaktywnymi zabawami. Wielkość obrazu możesz sobie zmieniać, bez utraty jakości. Zainwestowałem w ich projektor (Carbon), bo posiada specjalistyczny moduł wentylacji i znacznie niższy pobór prądu niż w konkurencyjnych rozwiązaniach. Praktycznie wszystkie urządzenia można podłączyć z ostatnich lat, więc elastyczność zastosowań jest nieograniczona. Mam nadzieję, że informacje się przydadzą.

Kitas

Posty: 11

 
Z reguły biurowy projektor powinien charakteryzować się większą jasnością. Do kina domowego polecałbym projektor nieco ciemniejszy.

Acclaim

Posty: 9

 
Przy zakupie projektora warto ocenić przede wszystkim poziom hałasu urządzenia, przekątną wyświetlanego obrazu, żywotność, jasność, kontrast, rozdzielczość. Starsze modele projektorów strasznie hałasują i uniemożliwiają wręcz normalne oglądanie filmów, więc uważaj na ten punkt koniecznie.

Black_Riot

Posty: 10

 
Najlepiej ogląda mi się filmy na projektorze LCD. Nasycenie kolorów jest niesamowite, nawet w tańszych modelach. Nie zalecam jednak ustawiania projektora na maksymalnej jasności, bo to może pogorszyć wartość oglądania.

mniszko

Posty: 12