picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

centralne odkurzacze jednostki centralne

centralne odkurzacze jednostki centralne

Jak ocenianie użytkowanie odkurzacza centralnego? Wygodnie się sprząta za pomocą takiego sprzętu? Ponoć montuje się to w piwnicy...Proszę o opinie i info o sklepach, z których zamawialiście. Pozdrawiam.

Shasio

Posty: 14

 
Jest kilka sklepów online z takim sprzętem. Ostatnio właśnie szukaliśmy z dziewczyną czegoś do naszego domu. Ale póki co się wstrzymaliśmy z zakupem bo jednak ponad tysiaka trzeba za takie systemy zapłacić. Niemało.

mokwas

Posty: 31

 
Ja tam sobie chwalę odkurzacz centralny. Ma kilka głównych zalet. Cisza, więcej wolnego miejsca, wygodna podczas użytkowania i większa czystość w domu. To tak pokrótce ;-)

Czarek

Posty: 18

 
Co do centralnych do nie wiem, ale mnie się podobają takie urządzenia, które same odkurzają. One są chyba na pilota czy jakoś tak. Normalnie włączasz, a ten odkurzacz sam się przesuwa po podłodze i nie trzeba nic trzymać. Ale to ponoć trochę kosztuje.

Accoun44

Posty: 26

 
Fakt, ciężko znaleźć jakiś sklep, który by się specjalizował właśnie w takich nowoczesnych systemach sprzątania. Ja się zastanawiam też czy w coś takiego nie zainwestować, bo właśnie zaczynamy budowę domu, więc można by uwzględnić całe to połączenie.

Peleczek3

Posty: 34

 
W prowadzonym przeze mnie pensjonacie mamy odkurzacz centralny i jak najbardziej taki system się sprawdza. Przewody są ładnie pochowane w ścianach, a całe urządzenie schowane jest w piwnicy przez co w ogóle nie słuchać jak pracuje w pokojach. Odkurzacz zamawiałem już jakiś czas temu od firmy Termo Instalplast z www.odkurzacze.net. Obsługę oceniam pozytywnie, podobnie jak stosunek jakości do ceny dostępnych tutaj odkurzaczy. Pozdrawiam serdecznie.

EEror123

Posty: 42

 
Cześć! W jednym hotelu ostatnio właśnie widziałem jak wyciągali rurę od odkurzacza ze ściany i nie wiedziałem o co chodzi :D Dopiero sobie poczytałem w necie, że to centralny odkurzacz był :D Ale ja mało światowy:P

Simon23

Posty: 26

 
Przez chwilę nawet myślałem jak budowaliśmy dom, czy by w taki odkurzacz nie zainwestować, ale koniec końców zrezygnowaliśmy. Stwierdziliśmy z żoną, że jednak tradycyjny odkurzacz będzie najlepszy...:)

Klaudiaa

Posty: 27

 
Mój odkurzacz ma 1800 W, 8 gniazd, ogólnie daje radę, takim czymś to można sprzątać:P Zamawialiśmy go z żoną przez sklep online www.odkurzacze.net. Szybko, dość tanio i wygodnie. Mocne urządzenie, o wysokich parametrach ale udało się je dostać za mniej niż dwa tysiące.

Kliczek

Posty: 28

 
Początkowo nie byłem przekonany do montowania takiego systemu odkurzania, ale oczywiście żona mnie musiała namówić:P Fajnie działa, dobra to była inwestycja. Nam się pofarciło bo akurat na stronie www.odkurzacze.net mieli wtedy promocje na odkurzacze marki AEG. Nie wiem jak to teraz cenowo tam wygląda.

Grzaleczkaa

Posty: 21